fbpx

Skuadra e Atletiko Madridit ka njoftuar se Hoze Maria Himenez, ka dalë pozitiv në testet për “Covid 19”. Skuadra spanjolle lajmin e ka konfirmuar në rrjetet sociale, ndërsa mbrojtësi nga Uruguai, do të zhvilloje stërvitje individuale në pritje të testeve të tjera.

Himenez është është asimptomatik dhe ka qenë në izolim në shtëpinë e tij, në pritje të rezultatit të testit ku tani do të karantinohet, sipas protokolit të stafit mjekësor të Atletiko Madridit.

Shpërndaj me

Loading...