fbpx

Këngëtarja Nora Istrefi merr shpesh vëmendjen e ndjekësve të saj në rrjete sociale, ku ndan me ta foto nga përditshmëria, puna e pushimet. Gjithmonë është cilësuar një femër tërheqëse dhe plot stil, ndërsa ne do t’ju tregojmë sa shpenzon Nora për t’u dukur plot stil edhe në plazh.

Faqja “What They Wearing” në Instagram ka publikuar disa foto të këngëtares me bikini, me të cilat ndjezi rrjetit vetëm pak ditë më parë.

Kostumi i saj i banjos është i markës Alessanda Rich si dhe të sheshtat nga Givenchy. Për bikinit Nora ka paguar 195€ ndërsa të sheshtat 575€. Pra veshja e këngëtares në tërësi shkon 770€.

Shpërndaj me

Loading...