Tenori i famshëm Kastriot Tusha ka vazhduar diskutimin që u bë pas ceremonisë hapëse të stadiumit ‘Air Albania’. I ftuar në një emision sportiv, artisti është shprehur se ceremonia kishte emocion dhe adrenalinë por tha se nuk bëhet show me himnin dhe se e ka pritur një ftesë nga producenti i shfaqjes Adit Gjebrea. Kastriot Tusha ka ekzekutuar himnin kombëtar disa herë me vet ftesë të presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka ndërsa në ceremoninë hapëse të stadiumit të ri këndoi Juliana Pasha.

Shpërndaj me

Loading...