Ekipet e Njësisë së zjarrfikësve dhe njësisë së zhytësve pranë Ministrisë së Punëve të Brendshme paraditen e sotme kanë nxjerr një automobile “Volksvagen Polo” që kishte rënë në lumin Vardar në afërsi të urës për këmbësorë pranë spitali Axhibadem Sistina. Në veturë nuk kishte njerëz ndërsa policia po heton rastin. Jo zyrtarisht bëhet fjalë për një punonjësi i cili e kishte parkuar automjetin në afërsi të lumit.

Shpërndaj me

Loading...