fbpx

Modelja e famshme shqiptare e cila jeton dhe vepron në ShBA, Orhidea Sejdiu ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Bikinit që ajo mbanë veshur, dukshëm i nxjerrin në pah format perfekte që modelja në fjalë gëzon, shkruan Indeksonline.
Kujtojmë faktin se Orhidea gëzon një bukuri natyrale dhe se deri më tani nuk ka bërë as edhe një ndërhyrje estetike.

Shpërndaj me

Loading...