fbpx

Sipas të përdithsmes britanike, “Daily Mail”, boksieri filipinas, Manu Pakuao, ka dhënë dritë jeshile për përballjen me irlandezin dhe yllin e sfidave “UFC”, Konor MekGregor.

Sfida spektakolare pritet të zhvillohen në Lindjen e Mesme, gjatë vitit të ardhshëm. Derisa ditë më parë MekGregor insistonte gjatë së premtës se është gati të luftojë me Pakuao, ky i fundit bëri me dije se fitimet e tij nga ky duel do t’i ndajë për të prekurit nga koronavirusi. 

Shpërndaj me

Loading...