Buckhingam Palace ka reagur ndaj lajmeve që akuzojnë Princin Andrews të Britanisë së madhe se ai ka kryer marëdhënie seksuale pa dëshirë me ndihmën e mikut të tij milioner Jeffrey Epstein.

Por këto akuza u mohuan nga Pallati Mbretëror duke lëshuar një deklaratë për shtyp ku thonë: “Mohojmë kategorikisht akuzat që Duka i York-t ka pasur marrëdhënie seksuale a të ndonjë lloji tjetër me Virginia Roberts,” shkruhet në deklaratën e publikuar të hënën mbrëma. “Çdo aludim për të kundërtën është fals dhe i pabazë.”

Shpërndaj me

Loading...