fbpx

Kancelarja gjermane Angela Merkel filmohet në një tjeter moment të sikletshëm gjatë takimeve të saj me liderët e tjerë botërore.

Kësaj radhe ajo është filmuar duke humbur ekuilibrin pas pamjeve të disa javëvë më parë teksa i dridhej dora në mënyrë të pakontrolluar.

Gjithcka ndodhi gjatë udhëtimit të saj të parë në kampin e përqendrimit në Aushvic.

Pamjet treguan se teksa po kthehej, pasi vuri kurora në një mur që dikur shërbente për ekzekutimet, Merkel u pengua dhe thuajse po binte nga humbja e ekuilibrit.

Ajo mundi ta mbante veten, ndërsa e ndihmoi edhe kryeministr polak Mateusz Morawiecki.

Shpërndaj me

Loading...