fbpx

Sot, reperi ka tërhequr vëmendjen me një tjetër gjest, pikërusht në ditën e lindjes të së ëmës. Stresi e ka deklaruar gjithmonë se sa e shtrenjtë është e ëma për të, kështuqë nuk mund të mungonte surpriza nga ana e tij në këtë ditë speciale. Reperi ka publikuar një video në Instagram, ku shihet duke mbajtur një buqetë të madhe me trëndafila në duar.

E ëma është emocionuar teksa ka parë të birin të futet në shtëpi me një dhuratë të tillë. “Nënë je unike. Të uroj 100 vite të lumtura”, ka shkruar reperi, duke vërtetuar dhe një herë se dashuria për të ëmën nuk ka fund.

Shpërndaj me

Loading...