Disa ditë pas martesës, Justin Bieber dhe Hailey janë ftuar që të pozojnë për kompaninë e njohur.

Të dy kanë veshur koleksionin e ri të të brendshmeve Calvin Klein dhe kanë “djegur” rrjetin me imazhet e tyre.

Tek cifti vihet re jo vetëm kimia e fortë që kanë me njëri-tjetrin, por edhe linjat e mira trupore.

Këto imazhe e vërtetuan edhe një herë se sa të dashuruar janë Justin e Hailey.

View this post on Instagram

@calvinklein @haileybieber #ck50 #mycalvins

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Shpërndaj me

Loading...