fbpx

Princi Harry dhe Meghan Markle gjetën një mënyrë për ta bërë Ditën e Babait më të veçantë. Çifti i famshëm ndau një imazh të ri të fëmijës Archie.

Mëngjesin e së dielës ata publikuan një foto bardh e zi në Instagram-in zyrtar të tyre.

Foshnja shihet i shtrirë në prehrin e Princ Harry-t duke mbajtur gishtin e tij.

Me foton e foshnjës, çifti mbretëror uroi të gjithë baballarët në ditën e tyre.

Shpërndaj me

Loading...