fbpx

Princi Harry dhe Dukesha Meghan po mendojnë të zhvendosen në Kanada, një burim ekskluzivisht zbulon në numrin e ri të Us Weekly.

“Meghan dhe Harry e kanë konsideruar transferimin në Kanada, pasi është pjesë e Commonwealth”, thotë burimi.

Tani për tani, Duka dhe Dukesha e Sussex janë duke shijuar jetën si prindërit e Archie 5-muajsh në Frogmore Cottage, largë Londrës së zhurmshme.

Burimi: Usweekly.com

Shpërndaj me

Loading...