fbpx

Në Tetovë ka filluar protesta kundër vendimit për rritjen e çmimit të energjisë elektrike. Qëllimi i protestës, sipas organizatorëve, është tërheqja e vendimit për shtrenjtimin e energjisë elektrike dhe zgjidhja e problemeve të tjera në fushën e energjetikës. Organizatorët kanë bërë thirrje që protesta të jetë e qetë dhe të respektohen masat kundër-Kovid.

Shpërndaj me

Loading...