Grupi i famshëm i vajzave është rikthyer sërish në skenë pas 10 viteve mungesë. Në një performancë magjike në X Factor, Nicole që është edhe solitja kryesore e grupit tregon për emocionet e rikthimit dhe energjinë që morën nga publiku pas gjithë këtyre viteve mungesë.

Duke folur ekskluzivisht për MailOnline, këngëtarja 41-vjeçare tha: “Ishte kaq e mrekullueshme që të bëheshim bashkë përsëri. Energjia nga turma ishte e mahnitshme dhe na dha shtysë”.
Nicole theksoi më pas se ky është vetëm fillimi i asaj që kanë rëzervuar për fansat e saj.

Këngëtarja e famshme iu bashkua anëtareve të tjera të grupit Carmit Bachar, Kimberley Ëyatt, Ashley Roberts dhe Jessica Sutta për një tur muzikor që do të nisë së shpejti.

Të pesta performuan për herë të parë pas një dekade të shtunën, kur sollën hitet e tyre më të zjarrta si “Don’t Cha” dhe “Buttons” -në finalen e X Factor.

Shpërndaj me

Loading...