fbpx

Pas angazhimit të reprezentuesit të Maqedonisë, Muarem Muarem, skuadra e Rabotniçkit në prag të sezonit të ri, forcoi radhët e veta me Kristian mesfushorin ofenziv Kristian Stojkoski dhe mbrojtësin Fisnik Zuka. Mesfushori 28 vjeçar, Stojokoski vjen nga radhët e Akademia Pandev dhe firmosi kontratë 2 vjeçare me “romantikët”. Ndërkohë Zuka firmosi konratën një vjeçare. Zuka para Renovës , ishte pjesë e FC Shkupit, skuadrës së Flamurtarit në Shqipëri. Stojkoski ka veshur fanellën e FC Shkupit, Makedonija Gj.P. dhe Teteksit.

Shpërndaj me

Loading...