fbpx

Aktori turk Burak Ozçivit ka qenë në vëmendje të mediave kohët e fundit jo vetëm për serialin “Osmani”, me të cilin ka nisur xhirimet e sezonit të ri, por edhe për jetën private. Është përfolur se mes Burakut dhe bashkëshortes së tij Fahriye ka pasur një krizë në martesë dhe çifti po shkonin drejt ndarjes. Mirëpo mesa duket këto janë vetëm thashetheme sepse Burak dhe Fahriye janë shumë të lumtur me njëri-tjetrin. Pas lajmeve në media, Burak ka reaguar duke postuar në Instagram një video ku shfaqet me Fahriyen dhe djalin e tyre Karan teksa argëtohen në oborrin e shtëpisë. Familja shfaqen të qeshur dhe krah videos Burak shkruan: “Kjo është gjendja në shtëpinë tonë”, duke treguar kështu se martesa e tyre po shkon më së miri.

Shpërndaj me

Loading...