fbpx
178 raste të reja me virus korona kanë rezultuar nga 1368 teste të bëra në 24 orët e fundit. Ndërkohë kanë vdekur 4 persona, dy pacientë nga Shkupi të moshës 59 dhe 61 vjeçare, një nga Kumanova i moshës 69 vjeçare dhe një nga Shtipi i moshës 70 vjeçare. Për këtë periudhë 24-orëshe 71 pacientë janë shëruar. Në vend për momentin janë 2179 raste aktive me virus korona.

Shpërndaj me

Loading...