fbpx

Reperja Rina, është rikthyer sërish pas një shkëputje të vogël nga muzika por edhe kësaj rradhe nuk ka publikuar një këngë por ka bërë publike lidhjen e saj me reperin Sin Boy.

Dyshja shihen të përqafuar dhe duke shkëmbyer puthje me njëri tjetrin.

Rina për herë të parë është takuar me Sin Boy për bashkëpunimin e tyre të suksesshëm ‘Baby’ dhe duket se kanë vazhduar bashkëpunimin edhe në jetën private.

Shpërndaj me

Loading...