Aleksandar Ristevski është futbollisti i ri i skuadrës së Struga Trim Lum. Futbollisti 28 vjeçar firmosi kontratën njëvjeçare me skuadrën strugan dhe do të jetë një përforcim I madh në mbrojtjen e kësaj skuadre për sezonin e ardhshme. Ristevski vitin e kaluar ishte pjesë e skuadrës së Vllaznisë në Shqipër, ndërsa poashtu ka veshur fanellën e skuadrave të Pelisterit, Skopjes, Metalurgut, Mladostit, Pobedës dhe Renovës.

Shpërndaj me

Loading...