Futbollisti Emiliano Sala dhe piloti David Ibotson ishin ekspozuar ndaj niveleve të dëmshme të monoksidit të karbonit në kabinën e aeroplanit të tyre privat, kur u rrëzua në Kanalin anglez më 21 janar, tha Dega e Hetimit të Aksidenteve Ajrore. Sulmuesi i Kardif Siti-t u identifikua nga gjurmët e gishtërinjve pasi trupi i tij u mor nga deti nga një ekip i specializuar./Indeksonline/

Shpërndaj me

Loading...