fbpx

Bernard Shaland e sheh të ardhmen e tij te Kosova edhe pas përfundimit të Euro 2020, sido që të shkojnë gjërat në play-off të këtij aktiviteti në mars. Në një intervistë të dhënë për Klan Kosova, trajneri zviceran ka lënë gjithçka në dorë të FFK-së, por do të dëshironte të vazhdonte.

“Jam shumë i kënaqur këtu. E kam në kokë kualifikimin në Euro 2020. Nuk jam aq i ri por nuk e planifikoj shumë të ardhmen. Mund të them se do të qëndroj nëse populli i Kosovës dhe skuadra më dëshirojnë. Por nuk varet prej meje”, deklaroi ai.

Shpërndaj me

Loading...