fbpx

Skuadra e Shkëndijws në rast se arrin që të bëj edhe një senzacion më 24 shtator, duke eliminuar skuadrën e Totenhamit, në rrugën drejt garave në grupe, nw plej off, do të mirëpret fituesin e sfidës Rostovit dhe Makabi Haifa.

Si edhe në në tre raundet e para të garave eliminatoreve në Ligën Evropa, e njëjta do të vazhdojë edhe me garat e plej offit, ku është paraparë vetëm një përballje.

Lajmi i mirë është se Shkëndija në rast të eliminimit të Totenhamit, sërisht do të luajë në Shkup

Shpërndaj me

Loading...