Skuadra e Shkupit dhe Flamurtarit nga Kosova nuk shkuan përtej një barazimi në miqësoren e zhvilluar sot në stadiumet pran Federatës së Futbolit. Që të dy skuadrat kishin mundësi që të testojnë formacionet e ndryshme dhe që të dy trajnerët i dhanë mundësi të gjithë futbollistëve të grumbulluar për këtë përballje të tregojnë formën aktuale. Ndryshe rastin më të mirë e kishte Jahi Bushi në minutën e 88-të, por rezultati mbeti i pandryshuar.

Shpërndaj me

Loading...