Pasi u bë nënë për herë të parë, Jonida Vokshi ka ndarë së fundmi foton e parë me të voglën e saj në krahë. Moderatorja duket se po e shijon maskimalisht qëndrimin me vogëlushen e cila i ka dhënë një kuptim tjetër asaj dhe partnerit, Besnik Krapi.

“Shpirti plot”, ka shkruar Jonida krah fotos ku duket se vajza është mbështetur në krahët e modratores.

Ky portret i ëmbël i ka bërë të gjithë të komentojnë duke theksuar se Jonida duket edhe më bukur tani që është bërë mami së bashku me vogëlushen e saj.

 

View this post on Instagram

 

Shpirti plot!!!

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

Shpërndaj me

Loading...