fbpx

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.

Ajo është një femër mjaftë e bukur dhe atraktive.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot nëna e saj, Shyhretja feston ditëlindjen, e me këtë rast ajo ka bërë një urim për të.

“Urime ditëlindjen ma e shtrenjta nanë”- ka shkruar ajo.

 

Shpërndaj me

Loading...