fbpx

Alp Navruz është aktori shumë i njohur turk dhe që me rolet e tij u bë i njohur jo vetëm në Turqi por duke vazhduar në vendet përreth e deri në Evropë e në veçanti tek ne dhe në Kosovë e Shqipëri.

Në publik ai u bë shumë i njohur me rolin e tij të ‘Sinanit’ në serialin shumë të pëlqyer turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’.

Ai mori vëmendjen e publikut edhe me pamjen e tij e që shquhet si një ndër aktorët më të bukur turk.

E në foton që ka postuar në Instagram, ai shihet se ka bërë një ndryshim të ri në flokë e që duket edhe më bukur se më parë.

Shpërndaj me

Loading...