fbpx

Për gjithë të interesuarit në jetën romantike të Liam Hemsëorth që pas ndarjes nga Miley Cyrus, kemi një lajm me rëndësi. Aktori 29-vjeçar dhe modelja 23-vjeçare Gabriella Brooks u përfolën se ishin bashkë para Krishtlindjes kur ajo takoi prindërit e tij për herë tëparë.

Mesa duket, thashethemet kanë qenë të vërteta. Dyshja u fotografua në plazh teksa putheshin dhe kalonin kohë pranë njëri-tjetrit.

Një burim tha për US Weekly: “Liam ndihet shumë mirë me Gabriella-n. Familja e tij e aprovon dhe ai e ka shumë qejf, që për aktorin ka shumë rëndësi.”

Shpërndaj me

Loading...