Një skandal seksual ka “tronditur” botën e futbollit.

Gjithçka ka ndodhur në futbollin italian, aty ku portieri i Reggiana, Matteo Voltolini është bërë protagonist i një video seksuale.

Portieri 23-vjeçar shfaqet duke kryer marrëdhënie seksuale me një grua të re, në tualetet e një disko.

Video zgjat 15 sekonda dhe vajza ka denoncuar tashmë përgjegjësin që ka kryer regjistrimet dhe i ka shpërndarë.

Për të mos prishur imazhin, klubi i Seria C ka vendosur të pezullojë për një javë Voltolinit për shkaqe disiplinore.

Shpërndaj me

Loading...