Mediat britanike shkruajnë se trajneri Solskjaer do të ketë rreth 300 mln euro për të shpenzuar në merkaton e verës, ku janë shpalosur 4 objektivet. I pari mes tyre është Xhadon Sanço, i cili në verë do të kushtojë 120 mln euro. Pastaj janë edhe Xhek Grealist tek Aston Villa dhe Xhejms Medison. Ndërsa i fundit në listën e trajnerit norvegjez është Musa Dembele që luan te Olimpik Lion, por që kërkohet nga shumë skuadra evropiane.

Shpërndaj me

Loading...