LSDM ka vazhduar fushatën në Haraçinë. Kandidati për deputet nga kjo zonë, Oliver Spasovski ka deklaruar se në mandatin e ardhshëm Qeveria e LSDM-së do të angazhohet për të rritur rrogën minimale dhe atë mesatare. Sipas tij, Mickoski është ripërtëritje e Gruevskit.

Shpërndaj me

Loading...