Transmetimet televizive nga ndeshjet ndërkombëtare të reprezentacionit të futbollit në vend por edhe të klubeve tjera sportive mund të ndiqen vetëm në gjuhën serbe dhe atë kroate. Ekipi i “360 gradë” pyet pse dhe a mund të jetë ndryshe.

Shpërndaj me

Loading...