Reperja Tayna aktualisht ndodhet në pushime. Ajo ka shpërndarë në instagram foto nga pushimi i saj.

Reperja kosovare ka zgjedhur Budvën e Malit të Zi për t’i kaluar disa ditë relaksuese dhe atje po e shoqërojnë prindërit e saj.

Por reperja edhe pse ka shkuar në pushime duket se nuk mund të rri pa punuar dhe sipas Prive në Budva të Malit të Zi ajo po i bën edhe xhirimet e klipit.

Prej Bunvës Tayna ka publikuar foto në të cilat duket tejet seksi .

“Mora disa ditë pushim, më në fund”, ka shkruar në mbishkrimin e fotografisë Tayna.

View this post on Instagram

Taking some days off…finally🤗

A post shared by Tayna (@tayna) on

Shpërndaj me

Loading...