Tayna ka pozuar me bikini tanga nga pushimet.

Reperja Tayna aktualisht ndodhet në pushime.

Ajo ka zgjedhur Budvën e Malit të Zi për t’i kaluar disa ditë relaksuese dhe atje po e shoqërojnë prindërit e saj.

Por reperja ani pse ka shkuar në pushime duket se nuk mund të rri pa punuar dhe sipas Prive në Budva të Malit të Zi po i bën edhe xhirimet e klipit.

Nga atje Tayna ka publikuar foto në të cilat duket tejet joshëse me bikinit tanga.

“Mora disa ditë pushim, më në fund”, ka shkruar ajo pranë fotografive.

View this post on Instagram

Taking some days off…finally🤗

A post shared by Tayna (@tayna) on

 

Shpërndaj me

Loading...