fbpx

Genta vazhdon të na habisë nga udhëtimi i saj i fundit në Turqi ku së fundmi, i dashuri i saj i ka bërë një tjetër surprizë. Ai është kujdesur që në urën e famshme të Bosforit të shkruhet ‘Të dua Genta’ që na bën të kuptojmë se tashmë këngëtarja mund ta ketë marrë prorpizmin për martesë.

Fotografitë u shpërndanë më pas në rrjete sociale dhe shohim Gentën e cila duket e lumtur ku më pas çifti ka darkuar në një restorant pranë detit.

Shpërndaj me

Loading...