Në përballjet e skuadrave nga Maqedonia me ato të Armenisë, në kuadër të takimeve të të para të raundit eliminator në Ligën e Kampionëve u shënuan 10 gola , që I bie mestaraisht të shihen nga 5 gola në çdo përballje. FC Shkupi dhe Pjuniku u ndalën në barazim 3-3 , ndërsa Makedonija Gj.P pësoi disfatë nga skuadra e Alashkaertit me 1-3. Ja edhe të gjithë golat nga këto dy përballjet në Armeni.

Shpërndaj me

Loading...