Shkon në 46 numri i viktimave nga tërmeti i 26 nëntorit në Shqipëri. Ministria e Mbrojtjes bën me dije se janë nxjerrë 4 trupa të pajetë të familjes Lala nga gërmadhat e vilës së tyre në zonën e ish-Kënetës. Një u nxor më herët, ndërsa tani janë nxjerrë 3.

Aktualisht operacioni i kërkim-shpëtimit është mbyllur në Thumanë dhe te pallati 6 katësh te Kryqi i Kuq në Durrës.

Shpërndaj me

Loading...