fbpx

Tiago Alkantara do të nis sezonin e ri me skuadrën e Liverpullit, pasi që mesfushori spanjoll sot ka firmosur konratë 4 vjeçare me skuadrën angleze. Sipas gazetarit të njohur Italian Fabrizio Romano, lojtari ka vënë firmën në kontratën me Liverpulin. Tiago thuhet të ketë nënshkruar kontratë të vlefshme deri në vitin 2024.

Liverpuli dhe tifozët e kësaj skuadre po prisnin tash e një kohë për një lajm të tillë. Tashmë të gjithë janë në pritje të zyrtarizimit të marrëveshjes.

Shpërndaj me

Loading...