Tottenham është duke punuar fuqishëm në merkaton e këtij afati kalimtar të janarit.

Skuadra e Jose Mourinhos është futur në garë për, qendërmbrojtësin e Barcelonës Samul Umtit.

Mbrojtësi francez nuk është i lumtur në Camp Nou, dhe Mourinho e ka piketuar si qendërmbrojtësin ideal për skuadrën e tij.

Kujtojmë që për Umtitin është interesuar edhe skuadra tjetër angleze, Arsenal.

Shpërndaj me

Loading...