fbpx

Arthur Fabbro, është djali më popullor për momentin në Tik-Tok dhe gjejeni pse?Falë videos që u bë virale, bota mësoi si të presë siç duhet bananen, pa përdorur një thikë.

Siç mund ta shihni, ai nis ta qërojë bananen si të gjithë ne, por lëkurën e fundit e lë aty. Pastaj, lëkurën që la e përdor si bazament dhe përmes një luge, qëron bananen në copëza të vogla me një lugë si me magji.

Për çfarë i duhej botës kjo teknikë? Sipas tij, thikat janë të rrezikshme dhe meqë i ka prerë kështu që i vogë mendoi ta ndante me njerëzit mënyrën më interesante të prerjes së bananeve.

@1800loveclubmy second instructional video ft. bananas 🍌 anyone else do this? ##howto ##fyp ##foryou ##helpfultip

♬ Chill Night Jazz – The Chillout Saxophone Players

Kaq u desh që vajzat në Tik-Tok të çmendeshin pas tij. Ndoshta magjia nuk ishte vetëm tek prerja e bananes, por e gjithë atmosfera që ai krijoi në atë video.

Muzika jazz në sfond, diçka në bluzën që mbante veshur, aop thjesht qetësia që transmetonte. Nuk e dimë, opr shiheni vetë sa marrëzisht të dashuruar janë njerëzit.

“Unë duke parë për herë të 20-të këtë djalë që pret bananen me lugë!”-shkruan dikush.

Shpërndaj me

Loading...