fbpx

Genta Ismaili po qëndron këto ditë në Turqi pranë partnerit të saj duke qenë se ai ka biznese ne këtë vend dhe në Zvicër. Dyshja tashmë ka bërë publike lidhjen e tyre por nuk e kanë komentuar kurrë. Së fundmi në dhomën e tyre duket se biznesmeni i njohur, i ka bërë surprizë të dashurës së tij Gentës duke Ii dhuruar trëndafila dhe tullumbaca.

Ende nuk dihet arsyeja e kësaj dhurate mirëpo duhet të ketë qënë diçka e mirë për çiftin e sapo shpallur.

Shpërndaj me

Loading...