fbpx

Izolimi në shtëpi i ka bërë njerëzit të kthehen tek e kaluara dhe të hapin albumet e tyre të vjetra. Madje, në Instagram nisi një sfidë me nominime, ku secili tregon sesi dukej kur ishte ende në moshë të vogël.

Kësaj sfide i është bashkuar edhe këngëtarja Tuna Sejdiu, e cila ka hapur arkivat. Ajo ka ndarë me publikun një foto të vjetër të sajën, kur ishte ende foshnje.

Këngëtarja shfaqet e shtrirë në shtrat pas dushit, e mbështjellë me peshqir, ndërsa sytë i ka kthyer nga kamera.

Shpërndaj me

Loading...