fbpx

Heidi Lee Oley, në Atlanta, Georgia, u detyrua të mbyllte sallonin e saj si pjesë e masave të dhëna nga qeveria për të mbajtur nën kontroll pandeminë e Covid-19. Ajo dhe i dashuri i saj, Geoffrey Clark, vendosën të largoheshin nga qyteti dhe u vendosën në një shtëpizë në fshat, në veri të Georgia.

Në mes të hiçit, Heidi u mërzit aq sa s’mbante më dhe nisi të stilonte flokët e të dashurit, të vetmit klient.

Gjithçka filloi me kaçurrelat e George Washington:

 

View this post on Instagram

 

When you’re in quarantine but need to freshen up some up do skills…

A post shared by Heidi Lee Oley (@heidileeoley) on

Vijoi me këtë kullë konike:

 

View this post on Instagram

 

Aussie Lou Who !!!

A post shared by Heidi Lee Oley (@heidileeoley) on

Princeshë Leia:

 

View this post on Instagram

 

Princess Geoffrey & baby yoda

A post shared by Heidi Lee Oley (@heidileeoley) on

Burimi: Comic Sands

Shpërndaj me

Loading...