Çifti Venera Lumani dhe Lind Islami kanë publikuar këngën më të fundit “M’flen në shpirt”.

Ndyshe nga klipet që jemi mësuar të shohim zakonisht, këtë të Venerës dhe Lindit me siguri nuk e keni parë më parë.

Copëza nga udhëtimet e tyre nëpër botë i kanë bërë bashkë produkti duket një super realizim.

Për më shumë shihni klipin dhe dëgjoni këngën.

Shpërndaj me

Loading...