fbpx

Tallulah Willis, vajza e Demi Moore rikrijoi edhe një tjetër herë look-un e mamasë së saj.

Kësaj here Tallulah preu flokët model ‘pixie’ njësoj si modeli i famshëm i flokëve të Moore në vitet 1990, në filmin “Ghost”.

25-vjeçarja, vazja e Moore dhe aktori Bruce Wills, me fotot që publikuan në Instagram na vërtetoi edhe njëherë ngjashmërinë e frikshme me të ëmën, sidomos me këtë model flokësh.

Kjo nuk është hera e parë që brunia risjell look-un e mamasë. 5 vite më parë, ajo qethi flokët njësoj siç kishte bërë Moore për rolin e saj në filmin “G.I Jane”.

Shpërndaj me

Loading...