Mesa duket vajza e Jennifer Lopez, Emme, do të ndjekë hapat e nënës së saj, siç e shohim në videon e publikuar në fundjavë.

11-vjeçarja ka demostruar talentin e saj, duke kënduar një nga hitet e këngëtares Alica Keys, “If i ain’t got you”.

Jennifer, e cila po kryente provat e para për këngën e saj “medicine”, dukej mjaft e qetë tek dëgjonte që kordat vokale të vajzës së saj ishin fantastike.

Këngëtari Dinero e ftoi vajzën ti bashkohej pianistit dhe të këndonte së bashku me të. Pas performancës Jennifer i afrohet dhe përqafon vazjën e saj, në shenjë përgëzimi dhe shihet mjaft e lumtur tek sheh vajzën e saj që është drejt rrugës që ajo vet ka ndjekur që e vogël.

Shpërndaj me

Loading...