fbpx

Vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës, vishet shumë shtrenjtë.

Së fundmi, një postim në Instagram nga faqja What They Wearing, ka bërë të ditura çmimet që Renee i ka pasur në një fotosesion së fundmi.

Një xhaketë e saj kushton hiç më pak se 420 euro dhe është e markës së njohur Burrbery ndërkaq atletet e saj nga Gucci bëjnë 490 euro.

Shpërndaj me

Loading...