fbpx

9 vite histori dashurie. Nuk janë pak apo jo? Ata ishin ndër çiftet më të dashura për publikun, që prej kohës së “High School Musical”, mirëpo diçka ka ndodhur mes tyre dhe ata nuk janë më bashkë.

Sipas Us ëeekly, Vanessa Hudgens dhe Austin Butler nuk janë më bashkë. Dyshimet për një ndarje mes tyre kanë ardhur, që pas festave të fundvitit që ata nuk i kaluan bashkë. Mirëpo, tashmë dyshimet janë vërtetuar pasi dyshja i ka dhënë fund lidhjes së tyre. Vanessa dhe Austin nuk kanë bërë ende një koment për ndarjen e tyre, megjithëse pritet një deklaratë prej tyre, mbase për të treguar arsyen që i çoi drejt ndarjes.

Shpërndaj me

Loading...