Sfida mes Vardarit dhe FC Shkupi, në kuadër të javës së 23-të të Ligës së Parë, që do të zhvillohet në stadiumin “Boris Trajkovski” në lagjen Maxhari, është shpallur ndeshje e rrezikut të lartë. Organizatorët e kësaj përballje kanë lajmëruar se biletat për këtë ndeshje mund të blihen vetëm me letërnjoftim, dhe se nuk do të lejohen ardhja e tifozëve mysafirë. Më poshtë është lajmërimi i Vardarit para sfidës me FC Shkupin, që do të zhvillohet të shtunën në orën 14.30.

 

Shpërndaj me

Loading...