Mbrojtësi i përfaqësueses së Maqedonisë në futboll, Visar Musliu, festoi datëlindjen e 25-të. Federata ,stafi teknik dhe futbollistët nga përfaqësuesja e Maqedonisë nuk harruan që ti përgatisin një befasi të këndshme gjatë darkës, duke sjell edhe një tortë për Visarin. Në mikrofonin e improvizuar , Visari dëshiroi suksese të mëtutjeshme kolegëve të tij dhe natyrsiht edhe shëndet para se gjithash.

Еден тим, едно семејство 🇲🇰🇲🇰🇲🇰🎂 Среќен роденден Висар Муслиу 🎂#Македонија #СегаЕНашеВреме

Publiée par Фудбалска Репрезентација на Македонија sur Mercredi 13 novembre 2019

Shpërndaj me

Loading...