fbpx

Verën përpara transferimit nga Valencia tek Arsenali (gusht 2016), kur njiheshin vetëm prej një viti, Shkodran Mustafi i ka bërë në gjunjë propozimin për martesë.

Por, nuk ka foto ekskluzive, pasi Vjosa Kaba dhe mbrojtësi me origjinë nga Gostivari vendosën që ceremonia, edhe pse luksoze, të zhvillohej larg syve të mediave, në një hotel në Venecia: më pas, festa me 350 miq e familjarë të ftuar ka vijuar në liqenin e Ohrit.

Sot modelja ka 24.000 ndjekës në “Instagram”, ku publikon vazhdimisht foto të familjes.

Shpërndaj me

Loading...